Rietavo savivaldybė yra įsikūrusi strategiškai ir geografiškai patogioje Lietuvos vietoje, ją kerta didžiausia Lietuvos automagistralė A1 Kaunas–Klaipėda. Rietavo savivaldybė išsidėsčiusi palankioje geografinėje padėtyje,  arti Klaipėdos miesto, kuris yra trečias pagal dydį Lietuvos miestas ir didelis, neužšąlantis jūrų uostas, todėl čia aktyviai kuriasi transporto pervežimo įmonės. Aktyviai vystoma miškininkystė ir kiti verslai, kuriems labai svarbi infrastruktūra ir susisiekimo kokybė. 

Investicijoms palanki aplinka – įgyvendinami projektai, skirti investicijų pritraukimui, naujų verslų kūrimuisi ir plėtrai, naujų darbo vietų steigimui. Tvarkoma miesto, susisiekimo, inžinerinė infrastruktūra. Investicijos nukreipiamos turizmo, laisvalaikio, sveikatingumo infrastruktūros plėtrai ir modernizavimui. Savivaldybės teritorijoje galima nuomotis suformuotus žemės sklypus (L. Ivinskio g. 16, Rietavas) su parengta infrastruktūra ir komunikacijomis, yra numatyti 6 sklypai investicijoms ir kitai ūkio veiklai. Taip pat  rasite nekilnojamojo turto objektų, patalpų, kuriose Jūs galėsite įgyvendinti savo verslo ar numatomos veiklos idėjas.

Įgyvendinti projektai (spausti čia)

Rietavo savivaldybėje yra penkios seniūnijos, kuriose yra palankios sąlygos ir galimybės kurtis, investuoti, plėtoti verslus ir žemės ūkį.

Kaimo plėtros programaŽemės ūkio ministerijos informacinė sistema.

Europos sąjungos paramos centrasES parama ūkininkams, kaimo verslui, kaimo turizmui, miškininkystei. 

Rietavo savivaldybės kaimo teritorijų vystymo ir žemės ūkio plėtros programos paramos žemės ūkiui tvarkos aprašas.

Informacija verslui Rietavo savivaldybėje: https://www.rietavas.lt/go.php/lit/Informacija-verslui

Tapk ambasadoriumi

Ar nori būti Rietavo ambasadore/iumi ir pasidalinti kontaktais verslininkių/ų, kuriems būtų įdomu investuoti Rietave? Būk mūsų trūkstama grandis pasiekti investuotojus, tapk ambasadoriumi ir supažindink Rietavą su investuotojais. Junkis!